Aktualności

WP_20160523_14_47_12_Pro

Z wizytą w świetlicy środowiskowej

W poniedziałek 23 maja odwiedziliśmy dzieci w pobliskiej świetlicy środowiskowej. Nasze wolontariuszki z kl. Ia przeprowadziły zajęcia plastyczne, w których młodsze koleżanki chętnie wzięły udział. Wspólnymi siłami przy pomocy farb, kleju, papieru kolorowego, a nawet prawdziwego piasku,a przede wszystkim wyobraźni, wykonaliśmy ciekawą pracę pt. ” Dno morza”. Na załączonych zdjęciach...

Gratulujemy!

Gratulujemy!

Absolwentka VI Liceum im. Jarosława Dąbrowskiego w Częstochowie Aleksandra Mieczyńska została uhonorowana tytułem Promotora Częstochowy! Tytuł Promotora Częstochowy otrzymują osoby i instytucje związane z naszym miastem. Nagradzane są one za budowanie częstochowskiej marki, świadczenie o wyjątkowości naszego miasta oraz za promowanie Częstochowy w środkach masowego przekazu i wydawnictwach. Gratulujemy i...

Zawiadomienie

Zawiadomienie

Z głębokim smutkiem i żalem informujemy, że 21 maja 2016 r. zmarła p. Teresa Kaczer – długoletni nauczyciel VI Liceum Ogólnokształcącego im. J. Dąbrowskiego w Częstochowie. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się 24 maja 2016 r. o godz. 12.00 w Kościele pw. Zmartwychwstania Pańskiego z Emaus na cmentarzu Kule.  

Rekrutacja 2016. Dołącz do nas! Zapraszamy! :)

Przypomnienie dla Maturzystów

Przypomnienie. Maturzyści! W ramach prowadzonego  w naszym liceum  Wewnątrzszkolnego System Doradztwa Zawodowego, przypominam  adresy stron, pod którymi można uzyskać informacje nt. możliwości dalszego kształcenia, rekrutacji do szkół wyższych i planowania drogi zawodowej. http://ciz.ids.czest.pl/ciz/news.php http://www.doradztwo.koweziu.pl/ http://www.wybierzstudia.nauka.gov.pl/ koordynator programu Ewa Sikora

DSC_0268

Warto Chcieć

Do Wyboru, do Koloru? 🙂 Kto chciał?  Ten tańczył, a nawet testował Wzrok 🙂 Warsztaty Jazzowe prowadzone przez Karolinę Gębuś. Pokazy Strzeleckie w wykonaniu uczniów klasy I a. A, tak wyglądamy w Obiektywie 🙂

DSC_0181

Warto przypomnieć :)

Czas leniwie pozostawia za nami gorące chwile egzaminów maturalnych. Minęły również piękne spotkania z naszymi Gośćmi przybyłymi na dni otwarte Dąbrowskiego. Dzisiejszy wieczór jest dobrym momentem na Wspomnienia 🙂 Zapraszamy do obejrzenia 1 części fotorelacji z naszych spotkań 🙂  

Sukces uczennicy z VI Liceum Ogólnokształcącego im. J. Dąbrowskiego

SUKCES UCZENNICY Z VI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO IM. J. DĄBROWSKIEGO

         W dniu 5 maja 2016 roku uczennica klasy pierwszej Dominika Grabowska wraz z opiekunem panią Beatą Dąbrowską uczestniczyła w Wyjątkowej Gali podsumowującej projekt: Być wyjątkowym. Tydzień życia z  niepełnosprawnością. Dominika zdobyła I miejsce w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym Fair play jest ok. Serdecznie gratulujemy Dominice talentu i czekamy na dalsze...

Uroczyste zakończenie roku klas maturalnych

Zebrania z rodzicami

Zebrania z rodzicami i opiekunami prawnymi uczniów klas I i II odbędą się 17 maja 2016 r. o godz. 17.00. Serdecznie zapraszamy!