Aktualności

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego odbędzie się 1 września o godzinie 9 na sali gimnastycznej. Zapraszamy! :)

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2015/2016

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2015/2016 odbędzie się 1 września o godzinie 9 na sali gimnastycznej. Serdecznie zapraszamy! Uroczystość poprowadzą: Kinga Wcisło i Piotr Garus z klasy 3A. A oto jak zarejestrował jedną z ostatnich prób do rozpoczęcia roku szkolnego obiektyw naszego aparatu:

Uwaga!! Zmiany w terminach egzaminów poprawkowych! Kliknij po szczegóły!

Egzamin maturalny – informacja dla zdających w sierpniu 2015 r.

Zarówno egzaminy pisemne, jak i ustne zostaną przeprowadzone w dniu 25 sierpnia 2015 r. o godz. 9.00. Zdających prosimy o przybycie o godz. 8.30 z dowodem osobistym i długopisem z czarnym wkładem. Pozostałe procedury przeprowadzania egzaminu maturalnego nadal obowiązują (zobacz procedury). Wyniki egzaminów oraz świadectwa maturalne zostaną przesłane do szkoły...

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2014/15 dla klas I-II odbędzie się 26 czerwca 2015 r. o godzinie 10.00. Serdecznie zapraszamy!

Rozdanie świadectw maturalnych

Dnia 30 czerwca 2015 r. o godz. 12.00 zapraszamy absolwentów na rozdanie świadectw maturalnych. Świadectwa należy odbierać osobiście (po okazaniu dowodu osobistego!) lub poprzez pisemne upoważnienie.