Aktualności

19430153_1225158844262222_8956242097135759568_n

Cała Częstochowa czyta z Dąbrowskim

CAŁA CZĘSTOCHOWA CZYTA Z DĄBROWSKIM Dobra książka na wakacje to podstawa-uważają uczniowie VI Liceum Ogólnokształcącego im. Jarosława Dąbrowskiego w Częstochowie, którzy w ostatnim tygodniu czerwca rozpoczęli rozdawanie zakładek zaprojektowanych przez ucznia Mateusza Starczewskiego mieszkańcom naszego miasta i turystom. Dziewczęta i chłopcy przygotowali się do realizacji projektu bardzo rzetelnie pod opieką...

1

Sobótkowe Nocne Marsze na Orientacje

  Współorganizatorem  X JUBILEUSZOWYCH  SOBÓTKOWYCH  NOCNYCH  MARSZY na ORIENTACJĘ o  PUCHAR  WOJEWÓDZTWA  ŚLĄSKIEGO był  SKKT PTTK „Egzotyk” przy VI LO im. J. Dąbrowskiego w Częstocho­wie,  przy wsparciu finansowym :Wydziału Kultury, Promocji i Sportu Urzędu Miasta w Częstochowie. Impreza odbyła  się 23/24 czerwca 2017 r.(piątek/ sobota) w okolicach Olsztyna. Budowniczym tras...

10941787_688062607980792_1689223240_n

Egzamin maturalny

EGZAMIN MATURALNY – wyniki egzaminu maturalnego 2017 Wyniki egzaminu i świadectwa dojrzałości będą do odbioru w szkole w dniu 30 czerwca 2017 roku od godz. 12.00. 30 czerwca pomiędzy godz. 00:00 a 2:00 uruchomiony zostanie na stronie www.oke.jaworzno.pl (przejdź do) SERWIS umożliwiający zdającym indywidualne zapoznanie się z wynikami egzaminu. Obowiązują loginy...

AKTORZY Z RE-BE-KI W RADIU RMF MAXXX

AKTORZY Z RE-BE-KI W RADIU RMF MAXXX

Agata Dąbrowska, Konrad Gradzik i Krzysztof Trojan zostali zaproszeni do radia RMF MAXXX, aby opowiedzieć słuchaczom o sukcesie Re-Be-Ki , jakim było zdobycie I miejsca w Przeglądzie Teatralnym pod hasłem : „Młodość bez uzależnień”. Uczniowie opowiadali o przygotowaniach do spektaklu i odgrywanych przez siebie rolach. Serdecznie dziękujemy Pani Kai Kowalewskiej,...

IMG_0647

Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego 2016/17 w VI Liceum Ogólnokształcącym im. J. Dąbrowskiego

Szczęście jest we mnie Tymi pięknymi słowami z tekstu piosenki śpiewanej często przez Zbigniewa Wodeckiego w utworze „Moja droga”, rozpoczęła się dzisiaj w VI Liceum uroczystość zakończenia roku szkolnego 2016/17. Z dumą przekazane zostały przez p. Dyrektora Tadeusza Kałużnego świadectwa z wysoką średnią ocen tzw. Świadectwa z paskiem dla: Agaty...

RE-BE-KA Z ŻUŻLOWCAMI

RE-BE-KA Z ŻUŻLOWCAMI

W czerwcu podczas Pikniku Seniora ,który odbył się na Promenadzie im. Czesława Niemena młodzi aktorzy z Re-Be-Ki spotkali się z żużlowcami. Uczniowie zostali również zaproszeni  22 czerwca na rozgrywki żużlowe, które odbędą się na stadionie SGP Arena Częstochowa.

1

I MIEJSCE RE-BE-KI W KONKURSIE „MŁODOŚĆ BEZ UZALEŻNIEŃ”. PRZEŻYJMY TO JESZCZE RAZ!!!

Specjalnie dla Was tuż przed rozpoczęciem wakacji przygotowaliśmy fotorelację ze zwycięskiego spektaklu  o charakterze profilaktycznym pod tytułem „ To ja Lejla”. Dyplomy i nagrody młodzi aktorzy otrzymali z rąk Marszałka Województwa Śląskiego Wojciecha Saługi, Prezydenta Miasta Częstochowy Krzysztofa Matyjaszczyka oraz Wiceprezydenta Andrzeja Szewińskiego. Dziękujemy za wspaniały występ Agacie Dąbrowskiej( Lejla),...