Aktualności

Zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej edycji konkursu internetowego "Know America 2016"!

„Matematyka w obiektywie”

Zachęcamy do wzięcia udziału w Międzynarodowym Konkursie „Matematyka w obiektywie” organizowanym przez: Studenckie Koło Naukowe Młodych Dydaktyków Matematyki przy Uniwersytecie Szczecińskim, Oddział Szczeciński Polskiego Towarzystwa Matematycznego i Instytut Matematyki Uniwersytetu Szczecińskiego. Regulamin konkursu: kliknij

12020001_759717044139740_198355188955633530_n

Niespodziewane odwiedziny

W miniony piątek klasa IIIb na lekcji wychowawczej gościła dwie nauczycielki naszej szkoły, wychowawczynie setek „Dąbrowszczaków”-Panią Profesor Teresę Kaczer -nauczycielkę historii i Panią Profesor Marię Olszewską -nauczycielkę fizyki. Młodzież z zainteresowaniem wysłuchała ciekawej prelekcji na temat historii VI Liceum i otrzymała radę na godne dorosłe życie. Trzeba żyć uczciwie i...

Zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej edycji konkursu internetowego "Know America 2016"!

Know America 2016

Zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej edycji konkursu internetowego „Know America 2016”! Po szczegóły dotyczące konkursu zapraszamy na stronę internetową organizatora: kliknij

Jedziemy do Zrębic!
Kliknij po szczegóły kolejnego rajdu z Koła Rowerowego "Szybka Szprycha" :)

Jedziemy do Zrębic!

W nadchodzącą sobotę 26.09.15r wyruszamy na kolejny Rajd Rowerowy do Zrębic! Wszystkich rowerzystów prosimy o zapisanie się u profesora Grzegorza Basińskiego, bądź u profesor Leny Kampki. Ruszamy w sobotę o dziewiątej! Nie może Cię tam zabraknąć!

Zachęcamy do wzięcia udziału w Międzynarodowym Konkursie „Matematyka w obiektywie”!

Komunikat Samorządu Uczniowskiego

Wybory do Rady Samorządu Uczniowskiego VI Liceum Ogólnokształcącego im. J. Dąbrowskiego w Częstochowie. Prosimy o zgłaszanie kandydatur do Rady Samorządu Uczniowskiego VI LO im. J. Dąbrowskiego, w dniach (15.09.2015r- 18.09.2015r). Zgłoszenia w formie pisemnej przyjmuje: obecny Przewodniczący RSU Piotr Garus III a oraz obecny Opiekun SU Lena Kampka.

Rajd rowerowy do Olsztyna.
Kliknij i zobacz zdjęcia z rajdu! :)

Rajd rowerowy do Olsztyna

W piątek 4.09.2015. uczniowie naszego liceum uczestniczyli w integracyjnym rajdzie rowerowym do Olsztyna, zorganizowanym przez Szkolne Koło Turystyki Rowerowej „Szybka szprycha”. Mimo trudnej pogody rajd udał się dobrze. Opiekunami rajdu byli: Lena Kampka i Grzegorz Basiński. Zapraszamy do kolejnych wycieczek!