AUTORSKIE JASEŁKA 2017/2018 – NADZIEJA NA ZBAWIENIE W DĄBROWSKIM

22 grudnia 2017 r. aktorzy ze Szkolnego Koła Dramatycznego  Re-Be-Ka kolejny raz przedstawili dla całej społeczności szkolnej oraz przybyłych gości autorskie Jasełka pod tytułem „Nadzieja na Zbawienie”. Jasełka były tradycyjnie zbudowane na schemacie walki dobra ze złem. W rolę diabłów wcielili się- Agata Dąbrowska i Konrad Gradzik, natomiast Aniołami były: Miranda Byszewska, Monika Zasłona , Julia Rogacz i Jennifer Orlikowska. W roli grzeszników wystąpili: Klaudia Odulińska, Sylwia Janus, Wiktoria Zakrzewska, Oliwia Pikos, Wiktoria Madalińska, Krzysztof Trojan. Narratorów odegrali zaś Wiktoria Paryż i Adrian Stefański. Nad oprawą muzyczną i nagłośnieniem czuwali: Wiktor Śmigielski, Mateusz Starczewski oraz Dawid Jakubowski. Dodatkowo w niezwykłą świąteczną atmosferę  wprowadziło nas granie  kolęd na pianinie przez Krzysztofa Trojana.

Tegoroczne Jasełka ponownie zmusiły do refleksji i pozwoliły choć na chwilę oderwać się od codziennych obowiązków oraz przybliżyły tajemnicę Bożego Narodzenia.

Życzymy Wszystkim Szczęśliwego Nowego Roku !!!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Weryfikacja antyspamowa *