CHRISTMAS QUIZ W VI LO

Dnia 17 grudnia 2019r odbył się w naszej szkole konkurs popularyzujący wiedzę na temat zwyczajów bożonarodzeniowych w krajach anglojęzycznych – Christmas Quiz.

Uczniowie musieli wykazać się nie tylko wiedzą na temat obyczajów związanych z Bożym Narodzeniem, typowych potraw, piosenek świątecznych lecz również znajomością słownictwa angielskiego opisującego te  ulubione w wielu krajach święta.

W dniu 20 grudnia możemy ogłosić wyniki konkursu. Wobec wyrównanego poziomu uczestników wyłoniono  dwóch laureatów. Dwie równorzędne pierwsze nagrody otrzymały: Weronika Karolska i Julia Chmielarz z klasy 1 c.  Uczennice otrzymały pamiątkowe dyplomy, słowniki języka angielskiego oraz audiobooki aby dalej rozwijać znajomość języka angielskiego. Nagrody wręczył Pan Dyrektor podczas Szkolnych Jasełek. Uczennicom gratulujemy wygranej!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Weryfikacja antyspamowa *