Dance Performance Dąbrowski

Mamy ogromną przyjemność i zaszczyt ogłosić, że III Edycja Dance Performance Dąbrowski, która odbyła się 21 marca 2014 roku odniosła ogromny sukces.

Zarówno w warsztatach hip hopowych jak i konkursach tanecznych, wzięła udział liczna grupa młodych ludzi tak z Częstochowy jak i innych miast w Polsce.

Wszystkich występujących Tancerzy charakteryzował wysoki poziom umiejętności tanecznych, ale przede wszystkim wielka pasja i dobry nastrój, dzięki którym nasze wydarzenie tak jak w poprzednich edycjach, a może tym razem jeszcze mocniej, odznaczała ciepła rodzinna atmosfera.

Po licznych, trwających do godzin wieczornych zmaganiach, wyłoniliśmy zwycięzców:

Wyniki Battle:

  • I miejsce: Kamil ” Strusiu” Pędziwiatr
  • II miejsce: „Młody” Michał Kropidłowski
  • III miejsce: „Ninja” Łukasz Kleć

Wyniki Performance:

  • I miejsce: Katarzyna Trejtowicz
  • II miejsce: „Stary” Mateusz Stachurzewski
  • III miejsce: Karolina Gębuś

Serdecznie wszystkim gratulujemy !!

Dla Ceta wspólnie zebraliśmy 545,38 złotych!!!!! Cała kwota znajdzie się na koncie fundacji „Twoja Pasja”.

 

Pragniemy podziękować wszystkim osobom zaangazowanym w III Edycję Dance Performance Dąbrowski oraz wszystkim, którzy zebrali się w VI Liceum Ogólnokształcącym im. J. Dąbrowskiego i hip hopowo świętowali pierwszy dzień wiosny;)

Mamy nadzieję, że nie zabraknie Was także na kolejnych imprezach. Dziękujemy za zaangażowanie Stowarzyszeniu CZ-ART, Przybij Piątkę – Stowarzyszeniu Kultury Hip Hop. Fuli Ślunski Azyl, Kasi Desce, Dj Boski Piotrek, Mikserowi, Kubali,Fistachowi, Banan One za poprowadzenie warsztatów oraz wymalowanie dobrego graffiti na patio. Rafsonowi za puszczanie samych dobrych beatów. Monek(owi), Marcinowi oraz NoTomaszowi za sędziowanie, co wcale nie należało do rzeczy najłatwiejszych. Jeszcze raz wielkie podziękowania dla Miksera, który poprowadził całą imprezę tak, że hip hop był wyczuwalny przez każdego.

Szczególne podziękowania za opanowanie i wyrozumiałość należą się wszystkim grupom tanecznym ze szkół: Studio Tańca Step By Step, Studio Tańca Hit The Floor, Studio Tańca i Ruchu IMPACT oraz Gadule, Sasowi,Tricoloress i My Tylko Na Chwilę.

Dziękujemy także wszystkim którzy nie zostali wymienieni, ale którzy wiedzą dobrze, że podziękowania im się należą. Smile

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Weryfikacja antyspamowa *