„Dni Lwowa i Kultury Kresowej”

Zwycięstwo ducha nad ciałem 🙂

W pełnym słońcu, pokonaliśmy w dniu dzisiejszym trzykilometrową trasę biegu sztafetowego z bardzo dobrym wynikiem. Liczna drużyna VI Liceum Ogólnokształcącego wraz z drużynami wszystkich szkół dzielnicy Raków zainaugurowała „Dni Lwowa i Kultury Kresowej” objęte Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Częstochowy Krzysztofa Matyjaszczyka.

Trasę sztafety z biało-czerwoną flagą, wyznaczały siedziby szkół Rakowa, które równocześnie stanowiły „strefy zmian” dla poszczególnych drużyn. Wszystko po to, żeby każda ze szkół miała swój osobisty wkład w to piękne przedsięwzięcie. Lekkoatleci Liceum J. Dąbrowskiego wraz z nauczycielem Leną Kampką z największą przyjemnością zrealizowali „swoją strefę zmian” 😀

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Weryfikacja antyspamowa *