DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ W VI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCYM IM. J. DĄBROWSKIEGO

W naszym liceum miała miejsce uroczystość z okazji Dnia Nauczyciela.Wszyscy uczniowie chcieli podziękować nauczycielom i pracownikom szkoły za pomoc,uśmiech,cierpliwość oraz zaangażowanie w rozwój szkoły i nauczanie. Ten szczególny dzień uświetniły swoim tanecznym pokazem uczennice z klasy IA i IB. Jagoda Jura z klasy IA profesjonalnie wykonała utwór zespołu Lady Pank „Zawsze tam gdzie Ty”. Niezwykłą niespodzianką okazały się także „Jarosławy 2019″. Galę finałową poprowadziły uczennice z klasy I C-Julia Chmielarz i Natalia Ptak.
” Jarosławy 2019″ otrzymali następujący nauczyciele:

„Superwoman”-nauczyciel do zadań specjalnych- Pani Aneta Szczepańska
„Sokole oko”-Pani Beata Dąbrowska
„Twarda ręka”- Pan Adam Makówka
„Szwajcarski zegarek”- Pan Rafał Dziwis
Nagrodzonym nauczycielom serdecznie gratulujemy!!!

To nie był jednak koniec emocji.Uczniowie z klasy I C przygotowali dla wszystkich nauczycieli wielki tort z podobizną patrona szkoły.
Wszystkiego najlepszego dla naszych Nauczycieli, Wychowawców i wszystkich Pracowników Szkoły!!! Dziękujemy Wam za atmosferę, którą tworzycie każdego dnia i wiarę w to, że niemożliwe staje się realne.