DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ W VI LICEUM !!!

15 października 2018 r. w VI Liceum Ogólnokształcącym im. J. Dąbrowskiego miała miejsce akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uroczystość tradycyjnie rozpoczął dyrektor szkoły Tadeusz Kałużny, który złożył najserdeczniejsze życzenia  i podziękowania  nauczycielom i pracownikom  szkoły za trud wniesiony w edukację młodzieży. Podczas części artystycznej mieliśmy okazję wysłuchać utworu Dawida Podsiadło, Korteza i  Krzysztofa Zalewskiego pod tytułem „Początek” w wykonaniu uczniów klasy trzeciej. Niezwykłym talentem muzycznym wykazała się też Wiktoria Mszyca, która zaśpiewała piosenkę zespołu Loka „Atom miłości”. Całość uroczystości poprowadzili niezastąpieni- Wiktoria Madalińska i Adrian Stefański. Życzymy naszym Nauczycielom dużo cierpliwości, uśmiechu, optymizmu i wielu sukcesów!!!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Weryfikacja antyspamowa *