Festyn z okazji „Dni Rakowa”

Młodzieżowy Dom Kultury przy ul. Łukasińskiego zorganizował dnia 21.09.2013 roku w godzinach od 10.00 d0 15.00 Festyn z okazji „Dni Rakowa”.

Podczas festynu na sali widowiskowej odbył się Salon Poezji, pokazy tańca, występy zespołów muzycznych. Można było zobaczyć prezentacje pracowni Młodzieżowego Domu Kultury (fotograficzne, muzyczne, choreograficzne, plastyczne, ceramiczne i inne).

Dla szkół ponadgimnazjalnych zostały zorganizowane konkursy sportowe (przeciąganie liny, „Wyścig Pokoju”- gra w kapsle, strzelanie z pistoletów sportowych do tarczy). Dla wszystkich uczestników festynu przewidziany został poczęstunek (kiełbasa z grilla, napoje).

W imprezie uczestniczyli mieszkańcy Częstochowy, dzieci oraz młodzież częstochowskich szkół. Uczniowie naszej szkoły aktywnie włączyli się w uczestnictwo w festynie, zdobywając dla szkoły magnetofon oraz aparat fotograficzny.

Na szczególne podziękowania zasługują uczniowie:

  • Damian Orszulak 1b, Adrian Wąsiewicz 1b, Aleksander Tomala 2d- wygrali konkurs przeciągania liny,
  • Damian Orszulak 1b, Adrian Wąsiewicz 1b, Marcin Pydzik 2d- zwyciężyli w drużynowych zawodach strzeleckich,
  • w indywidualnym konkursie w strzelaniu zwyciężył Marcin Pydzik 2d, trzecie miejsce zajęła Sylwia Mróz 2d

Serdecznie gratulujemy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Weryfikacja antyspamowa *