GRY I ZABAWY INTEGRACYJNE Z NASZYMI PRZYJACIÓŁMI Z FUNDACJI OCZAMI BRATA

Święta Bożego Narodzenia to niewątpliwie czas obdarowywania siebie nawzajem, życzliwości, radości, wiary w lepszy czas, magii i prezentów. Jednak największym podarunkiem jaki można ofiarować drugiemu człowiekowi jest poświęcenie mu swojego czasu. Uczniowie VI Liceum Ogólnokształcącego im. Jarosława Dąbrowskiego wraz z p. Anetą Szczepańską i p. Beatą Dąbrowską zostali zaproszeni przez p. Joannę Wieczorek na spotkanie integracyjne z podopiecznymi Fundacji Oczami Brata. Na początek dobra wróżka wprowadziła nas w atmosferę konkursów i gier, które wymagały od wszystkich refleksu i koncentracji. Następnie przyszedł czas na zabawy ruchowe i tutaj już należało wykazać się dobrą kondycją i wzajemną współpracą. Na zakończenie naszego spotkania mieliśmy okazję wysłuchać różnych utworów niezwykle utalentowanego Roberta Mateuszuka, który przez swój występ udowodnił nam, że zawsze można realizować swoje pasje i podążać za marzeniami. Z pewnością wspólnie z Fundacją Oczami Brata stworzymy jeszcze wiele ciekawych projektów, gdyż nasze spotkania są niezwykle cenne i pokazują, że łamanie wszelkich barier i jest możliwe.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Weryfikacja antyspamowa *