HURRA!!! KOLEJNY SUKCES Re-Be-Ki Z DĄBROWSKIEGO

12 czerwca 2017r. na Promenadzie im. Czesława Niemena podczas Imprezy Integracyjnej „Senioralia” odbyło się uroczyste podsumowanie Konkursu na Małe Formy Teatralne pod hasłem „Młodość bez uzależnień”. Jury oceniało uczestników przeglądu w trzech kategoriach wiekowych: szkoły podstawowe, gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne. Młodzież działająca w Szkolnym Kole Dramatycznym Re-Be-Ka z VI Liceum Ogólnokształcącego im. J. Dąbrowskiego zdobyła I miejsce. Dyplomy i nagrody za niezwykle wzruszający spektakl o charakterze profilaktycznym pod tytułem „To ja Lejla” młodzi aktorzy z Re-Be-Ki otrzymali z rąk Pana Prezydenta Krzysztofa Matyjaszczyka. Serdecznie gratulujemy naszym aktorom uzyskania w pełni zasłużonego I miejsca i życzymy dalszych sukcesów, pamiętając o tym, że w tym roku szkolnym było ich bardzo wiele.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Weryfikacja antyspamowa *