III Edycja Dance Performance Dąbrowski

21 marca 2014 VI LO im. Jarosława Dąbrowskiego w Częstochowie zaprasza na III Edycję Dance Performance Dąbrowski, który z roku na rok ciągle rozwija swoją ofertę. Głównym pomysłodawcą jest VI LO im.J.Dąbrowskiego w Częstochowie, lecz z roku na rok coraz więcej organizacji bierze w nim udział (Stowarzyszenie „Przybij Piątkę”, Stowarzyszenie CZ-ART).

Wydarzenie skierowane jest głównie do młodych ludzi, którzy szukają swoich pasji i drogi ich rozwoju. (szczegóły) Poprowadzi je niezastąpiony Mikser – finalista oraz zdobywca nagrody publiczności „Żywego Rapu”. W tej edycji oprócz corocznych prezentacji tanecznych (performance) odbędzie się także contest all style battle 1 vs 1, gdzie w roli sędziów będzie można zobaczyć: Szymona „Monka” Spychalskiego / zwycięzcę wielu zawodów m.in.”Fair Play Dance Camp Battle”, Marcina NoIco?! Crew / wielokrotnego finalistę zawodów m.in. „QUEENS STYLE ZONE” w Ostravie (Czechy) oraz trzeciego sędziego – niespodziankę.

 

Obie kategorie wyłonią finalistów, którzy otrzymają dyplomy, drobne upominki oraz nagrody pieniężne. Oprawą muzyczną w trakcie zawodów zajmie się Rafał „Rafson” Pilawka / finalista duńskiego „Mam Talent”. Bonusem będą także warsztaty poprowadzone przez Stowarzyszenie „Przybij Piątkę”: djing / scratching ? Dj Boski Piotrek / należący do ekipy „Centrum Strona” – zwycięzcy „Żywego Rapu” ; rap – Mikser, Kubala, Fistach ; graffiti – Banan, warsztaty taneczne hip hop poprowadzi Agnieszka „Fuli” Fułek należąca do grupy Śluński Azyl, który dostał się do finału „Got to dance – Tylko Taniec” oraz Katarzyna Deska zajmująca się jazzem, koncerty zagrają nam My Tylko Na Chwilę, Tricoloress oraz Gaduła.

W trakcie imprezy odbędzie się także zbiórka pieniędzy na rzecz fundacji „Twoja Pasja”, która aktualnie pomaga Bartoszowi „Cetowemu” Turzyńskiemu – bboy’owi, który po porażeniu prądem i byciu w śpiączce potrzebuje kosztownej rehabilitacji. Znajomi, rodzina, gwiazdy tj Marika (prowadząca „The Voice of Poland”), telewizja (Dzień Dobry TVN) pomagają i proszą o pomoc. W całej Polsce odbywają się imprezy na rzecz fundacji, lecz kwota zebranych środków w tym momencie to połowa planowanego efektu końcowego.

W trakcie wydarzenia zaprezentują się także grupy z Częstochowskich szkół tanecznych. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w naszym wydarzeniu.

  • VI LO im. Jarosława Dąbrowskiego w Częstochowie
  • Stowarzyszenie Kultury Hip Hop „Przybij Piątkę”
  • Stowarzyszenie Wspierania Działań Młodzieży CZ-ARTdp3

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Weryfikacja antyspamowa *