Kochane życie, jak Cię nie zmarnować? – Pierwsze warsztaty

Pod koniec marca Agata Dąbrowska i Konrad Gradzik uczestniczyli w pierwszych zajęciach w ramach projektu „Kochane życie , jak Cię nie zmarnować?” Podczas warsztatów socjoterapeutycznych  uczestnicy opracowywali w grupach alternatywę dla świata używek..Ile głów tyle pomysłów… Wykonane prace oraz wystąpienia uczestników projektu staną się  inspiracją do tworzenia scenariuszy profilaktycznych etiud. Śmiechu co niemiara przysporzyły nam również warsztaty teatralne, ćwiczenia dykcyjne niejednemu poplątały język. Kolejne warsztaty już za miesiąc, a relacja z nich na pewno znajdzie się na stronie internetowej naszej szkoły, facebooku oraz stronie Fundacji Przyjaciel z sercem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Weryfikacja antyspamowa *