KONKURS POWIATOWY – MŁODY PRZYRODNIK W DĄBROWSKIM !

Młody Przyrodnik to powiatowy konkurs biologiczno-chemiczny dla uczniów klas ósmych szkoły podstawowej.

W roku szkolnym 2018/2019, odbył się po raz pierwszy w murach naszej szkoły. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem . Do pierwszego etapu, który odbył się w placówkach macierzystych przystąpiło około 100 uczniów z 10 szkół podstawowych ( sp. 29, 19, 21, 7, 46, 10, 34, 31, 14 i sp. SPSK Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Do drugiego etapu zakwalifikowało się 21 osób. Finał odbył się w VI LO jak przypadło na organizatora konkursu.

Uroczyste rozdanie nagród miało miejsce 25 kwietnia. Laureaci i finaliści konkursy otrzymali dyplomy i atrakcyjne nagrody oraz co jest również ważne punkty do szkoły ponadpodstawowej. Pozostali uczestnicy otrzymali również dyplomy, natomiast opiekunowie – nauczyciele otrzymali listy gratulacyjne za przygotowanie uczniów do konkursu.

VI LO jest otwarte na młodzież pragnącą poszerzać wiadomości i umiejętności z dziedzin nauk przyrodniczych.

Zapraszamy do kontynuowania nauki w naszym liceum

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Weryfikacja antyspamowa *