Marsze na Orientację

W ramach ŚWIATOWEGO TYGODNIA ORIENTERINGU, V rundy  Pucharu Polski Młodzieży oraz IV rundy Pucharu Województwa Śląskiego SKKT PTTK „EGZOTYK” przy VI LO im. J. Dąbrowskiego w Częstochowie 7 maja 2016r. był współorganizatorem XLV Marszy na Orientację im. Barbary Rychlik.

Impreza  regionalna z bazą  na parkingu przy Źródłach Zygmunta na skrzyżowaniu dróg  Żarki – Janów i do Siedlca odbyła się w lasach  „Krogulec” w okolicach Siedlca.

Uczestnicy 3 etapów dziennych w kategoriach : TW 65 + , TW 50 + , TZ, TU, TM, TD  współzawodniczyli posługując się mapą wielobarwną, kombinowaną.

Pracując w sekretariacie „EGZOTYCZKI” pilnowały czasu startu uczestników, wręczały karty startowe, okolicznościową plakietkę, przygotowały  dyplomy i nagrody dla zwycięzców. Piękna, słoneczna pogoda towarzyszyła nam do późnych godzin popołudniowych.

Opiekun koła: mgr J. Strzyżewska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Weryfikacja antyspamowa *