I MIEJSCE RE-BE-KI W KONKURSIE „MŁODOŚĆ BEZ UZALEŻNIEŃ”. PRZEŻYJMY TO JESZCZE RAZ!!!

Specjalnie dla Was tuż przed rozpoczęciem wakacji przygotowaliśmy fotorelację ze zwycięskiego spektaklu  o charakterze profilaktycznym pod tytułem „ To ja Lejla”.

Dyplomy i nagrody młodzi aktorzy otrzymali z rąk Marszałka Województwa Śląskiego Wojciecha Saługi, Prezydenta Miasta Częstochowy Krzysztofa Matyjaszczyka oraz Wiceprezydenta Andrzeja Szewińskiego. Dziękujemy za wspaniały występ Agacie Dąbrowskiej( Lejla), Oliwii Pikos( Matka Lejli), Konradowi Gradzikowi( Ojciec Lejli), Klaudii Odulińskiej( Pani Psycholog),Martice Kuładze( Narrator I), Krzysztofowi Trojanowi( Narrator II), Monice Bilonowicz( Śpiew). Oprawę muzyczną stworzył Mateusz Starczewski, natomiast nad  obsługą sprzętu czuwał Wiktor Śmigielski.

ŻYCZYMY WAM DUŻO SŁOŃCA NA WAKACJE, ODPOCZYNKU, RADOŚCI I SPEŁNIENIA WSZYSTKICH MARZEŃ!!!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Weryfikacja antyspamowa *