Mieszkamy na Śląsku. Co nas wyróżnia?

19 marca 2015 r. odbyło się podsumowanie projektu Szkół Stowarzyszonych UNESCO „Mieszkamy na Śląsku. Co nas wyróżnia?”. Z wizytą przybyli uczniowie Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 5 w Zabrzu wraz z opiekunami p. Teresą Kasza i p. Danutą Myl.

Celem projektu było zapoznanie z działalnością Szkół Stowarzyszonych UNESCO z terenu województwa śląskiego, wymiana doświadczeń i odkrycie piękna naszych miast rodzinnych.

Po części oficjalnej: prezentacji szkół i naszych miast (Zabrza i Częstochowy) zwiedzaliśmy Częstochowę. Nasi goście mieli okazję podziwiać najpiękniejsze miejsca naszego miasta, a w szczególności Klasztor Jasnogórski ze wspaniałą biblioteką.

  • Magdalena Rataj
  • Elżbieta Magdziarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Weryfikacja antyspamowa *