Noworoczny Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt

Noworoczny Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt, tradycyjnie już odbył się w miłej, przyjaznej atmosferze. Mieliśmy zaszczyt i wielką przyjemność gościć w naszym liceum:

Gimnazjum SPSK im. Św. Józefa,

Gimnazjum nr. 18 im. Kazimierza Wielkiego,

Gimnazjum nr. 7 im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego.

Drużyny Dziewcząt zmierzyły swoje siły w rozgrywkach systemem” każdy z każdym”. To była świetna okazja na sprawdzenie postępów w doskonaleniu umiejętności siatkarskich wszystkich zespołów, a także odpowiedni czas na prezentację Wydarzeń naszej szkoły w, których (z przyczyn obiektywnych) nasi goście nie mogli uczestniczyć 😉 Ten aktywny i sportowy dzień, dał nam wszystkim energię i chęć do dalszych działań. Dziękujemy i zapraszamy ponownie 🙂
Drużyna VI LO im. J. Dąbrowskiego wraz z trenerem Leną Kampką 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Weryfikacja antyspamowa *