OBCHODZIMY NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI !

10 listopada obchodziliśmy w naszym Liceum Święto Niepodległości. Młodzież świętowała to wydarzenia  w niezwykle oryginalny sposób. Społeczność  naszej szkoły cieszyła się z Niepodległości zupełnie inaczej niż dotychczas. Obchody były  połączeniem wychowania patriotycznego, nauki i zabawy. Uczniowie brali udział  w grze dydaktycznej „Droga do niepodległości”. Uczestnicy  musieli wykazać się wiedzą na temat odzyskania przez Polskę niepodległości oraz sprawnością fizyczną rywalizując w konkurencjach sportowych. Uczniowie z dużym zaangażowaniem wzięli udział w zabawie,  a rywalizacja była zażarta , ponieważ wszystkie zadania stanowiły nie lada wyzwanie. W podziękowaniu za wysiłek w grze wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i słodki upominek.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Weryfikacja antyspamowa *