POCZET SZTANDAROWY Z VI LICEUM NA GŁÓWNYCH UROCZYSTOŚCIACH MIEJSKICH Z OKAZJI DNIA NIEPODLEGŁOŚCI

11 listopada 2017 roku poczet sztandarowy z naszego liceum brał udział w głównych uroczystościach miejskich z okazji Częstochowskich Urodzin Niepodległej. Ta wyjątkowa uroczystość upamiętniająca 99 rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości rozpoczęła się przed grobem Nieznanego Żołnierza w Alei Sienkiewicza skąd uczestnicy przeszli na plac Biegańskiego. Przy pomniku marszałka Józefa Piłsudskiego został odczytany Apel Pamięci i złożono kwiaty. Prezydent Miasta Częstochowy mówił o tym, że należy pielęgnować wartości patriotyczne i zachować pamięć o naszej tożsamości narodowej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Weryfikacja antyspamowa *