POCZET SZTANDAROWY VI LICEUM NA OBCHODACH 100-LECIA NIEPODLEGŁOŚCI POLSKI

11 listopada 2018 roku poczet sztandarowy z VI Liceum Ogólnokształcącego im. J. Dąbrowskiego uczestniczył w głównych uroczystościach miejskich związanych z obchodami 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości. Na początku złożono kwiaty na Grobie Nieznanego Żołnierza oraz pomniku błogosławionego Księdza Jerzego Popiełuszki. Następnie nastąpił przemarsz na Plac Władysława Biegańskiego , gdzie  odbywały się najważniejsze uroczystości. Mieliśmy okazję uczestniczyć w pokazie multimedialnym „ Świętujemy Niepodległość ‘’ i Apelu Pamięci. Złożono też kwiaty przed pomnikiem Marszałka Józefa Piłsudskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Weryfikacja antyspamowa *