POŻEGNANIE UCZNIÓW KLASY III

27 kwietnia 2018 r. odbyła się uroczysta akademia podczas, której żegnaliśmy tegorocznych maturzystów. Dyrektor szkoły, Tadeusz Kałużny, po oficjalnym rozpoczęciu tej niezwykle wzruszającej uroczystości, wręczył nagrody książkowe i wyróżnienia dla uczniów,  którzy osiągnęli  najlepsze wyniki w nauce. Świadectwa z wyróżnieniem otrzymały:
Agata Dąbrowska, Oliwia Pikos i Emilia Stęplewska. Następnie zostały wręczone Statuetki dla uczniów aktywnie działających w Szkolnym Kole Dramatycznym „Re-Be- Ka”. To właśnie dzięki tym wyjątkowym, młodym aktorom, ich pracy i oddaniu „Re- Be- Ka” odnosiła liczne sukcesy i godnie reprezentowała VI Liceum. Tytuł NAJLEPSZYCH AKTOREK otrzymały: Monika Bilonowicz, Agata Dąbrowska, Sylwia Janus, Klaudia Odulińska i Oliwia Pikos, natomiast Statuetki NAJLEPSZEGO DŹWIĘKOWCA trafiły do: Mateusza Starczewskiego i Wiktora Śmigielskiego. Część artystyczną akademii rozpoczęła Monika Bilonowicz śpiewając piosenkę zespołu  Manchester „ Ostatni raz z moją klasą”. Utwór ten uświadomił wszystkim, że czasu nie można zatrzymać i nic nie powtórzy się drugi raz. Mieliśmy także okazję obejrzeć filmik przygotowany przez Wiktora Śmigielskiego ukazujący wspomnienia z trzech lat nauki naszych absolwentów. Całość Uroczystości poprowadzili: Wiktoria Madalińska i Adrian Stefański, zaś przemówienie pożegnalne w imieniu uczniów klasy trzeciej wygłosiła Katarzyna Malicka.” Dziś pożegnać czas moich przyjaciół, dzisiaj każdy ma swój dorosły świat”. Życzymy Wam nasi Drodzy Absolwenci pomyślnego zdania matury, sukcesów w „dorosłym życiu” i pamiętajcie-Bądźcie zawsze sobą!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Weryfikacja antyspamowa *