RAJD ROWEROWY

Po raz kolejny członkowie Szkolnego Klubu Turystyki Rowerowej „Szybka szprycha” uczestniczyli w rajdzie rowerowym szlakiem zabytków przemysłowych na Rakowie. Impreza rozpoczęła się od zwiedzania Sali Tradycji Dzielnicy Raków i Robotniczego Klubu Sportowego „Raków” Częstochowa. Następnie przejechaliśmy trasą: domy majstrowskie – domy robotnicze – dawny szpital hutniczy przy ul. Okrzei – domy inżynierskie – Dąbie – Stare Miasto.
Tym razem gościliśmy w naszej szkole uczniów Społecznego Gimnazjum nr 1 w Częstochowie. Opiekunami rajdu byli: Małgorzata Banaś, Grzegorz Basiński oraz gościnnie Piotr Lenartowski – nasz absolwent.