RAJD ROWEROWY „ŚLADAMI MARSZAŁKA PIŁSUDSKIEGO”

30 maja 2018 roku. Rajd rowerowy ” Śladami Marszałka Piłsudskiego ” w ramach projektu ” Częstochowa o wolność i niezawisłość „.
Dzień Dziecka okazał się być dobrą okazją do zapoznania się z miejscami związanymi z Marszałkiem Józefem Piłsudskim oraz innymi bohaterami walki o niepodległość w naszym mieście, a także z rowerową infrastrukturą. Dąbrowski przebył wraz z innymi szkołami miasta Częstochowy trasę liczącą około 10 kilometrów. Odwiedzane miejsca kryły w sobie tajemnice o których niewielu słyszało. Zgłębianie ich w dobrym towarzystwie i przy pięknej pogodzie sprawiło, że dzień był udany 🙂

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Weryfikacja antyspamowa *