ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2018/2019 W VI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCYM IM. J. DĄBROWSKIEGO

3 września 2018 r. odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019 , za którego przygotowanie odpowiedzialni byli chętni uczniowie z klasy trzeciej. Wszystkich zgromadzonych podczas akademii uczniów, nauczycieli, pracowników szkoły oraz przybyłych gości powitała Pani Wicedyrektor Aneta Szczepańska, która w swym przemówieniu zwróciła uwagę na wyzwania, jakie będzie stawiał przed młodzieżą nadchodzący rok szkolny, podkreślała też, jak ważne będzie systematyczne przygotowywanie się do egzaminu maturalnego. Wszyscy bowiem mamy świadomość tego, że jedynie dzięki ciężkiej pracy możemy spełnić swoje marzenia. Po części oficjalnej wysłuchaliśmy piosenki pod tytułem „ O, Pani!” z repertuaru G. Hyżego w wykonaniu kilku uczennic i uczniów z klasy trzeciej.   Na uwagę zasługuje z pewnością także gra na gitarze Wiktorii Mszycy. Dziękujemy również Wiktorii Madalińskiej oraz Adrianowi Stefańskiemu za poprowadzenie tej wyjątkowej uroczystości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Weryfikacja antyspamowa *