SPEKTAKL I TARGI EDUKACYJNE DLA MŁODZIEŻY

5 marca br młodzież z naszego liceum uczestnicząca w Targach Edukacyjnych w Miejskim Domu Kultury,  miała okazję zapoznać się z ofertami uczelni wyższych i szkół policealnych  z miasta, regionu i innych województw.   Ponadto uczniowie obejrzeli przejmujący spektakl pt. „ My, dzieci z dworca ZOO” wystawiany przez Teatr Kamienica.  Tematyka przedstawienia opartego na  prawdziwych faktach  dotyczyła  uzależnienia od narkotyków i jego skutków na przykładzie  życia nastolatki Christiane. Surowe dekoracje sceniczne, gra światłem  oraz muzyka zespołu  „ Dżem” świetnie oddały klimat  samotności  młodego człowieka oraz  balansowania na granicy zabawy i niebezpieczeństwa

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Weryfikacja antyspamowa *