SPOTKANIE Z MIKOŁAJEM

6 grudnia 2017 r. dzieci z zaprzyjaźnionego Zespołu SP 3 przy ulicy Łukasińskiego odwiedził  Mikołaj ze  Śnieżynkami i  ogromnym workiem prezentów. Nie da się ukryć, że dzieci były bardzo grzeczne  i z pewnością zasłużyły na prezenty. Specjalnie na życzenie Mikołaja śpiewały piosenki, mówiły wierszyki, a nawet tańczyły. Mikołaj znalazł także czas i  odwiedził podczas próby Jasełek   naszych aktorów ze Szkolnego Koła Dramatycznego Re-Be-Ka.

„ A gdy zwątpisz już w siłę ludzkiej wiary, przypomnij sobie jak będąc małym dzieckiem wierzyłeś w to, że i w tym roku ŚWIĘTY MIKOŁAJ do Ciebie zawita.”