SUKCES FESTYNU „WIOSNA Z DĄBROWSKIM”!!!

Z inicjatywy całej społeczności VI Liceum Ogólnokształcącego im. Jarosława Dąbrowskiego odbył się festyn „Wiosna z Dąbrowskim” połączony z Dniem Otwartym szkoły. Zaproszenie na festyn adresowane było nie tylko do gimnazjalistów i uczniów szkół podstawowych, ale także do mieszkańców Rakowa. Celem tego przedsięwzięcia, oprócz prezentacji oferty liceum, była reaktywacja dzielnicy Raków. Na początku imprezy przybyli goście mieli okazję posłuchać występów wokalnych uczniów należących do Szkolnego Koła Dramatycznego „ Re-Be – Ka” . Niewątpliwie dużym zainteresowaniem cieszył się  punkt , w którym można było obejrzeć , a nawet wypróbować motocykle , skutery i rowery firmy Wójcik Motors – Autoryzowany Dealer marek Romet, Bajaj, Tryb Eko.  Mogliśmy także oglądać pokazy strażackie i wiele dowiedzieć się o zawodzie Strażaka.  Chętni uczniowie wzięli udział w meczu piłki siatkowej. Uzdolnione plastycznie uczennice  z  naszej szkoły wykonywały tatuaże i inne ozdoby. Ciekawe stoisko prezentowali też nasi goście z Politechniki Częstochowskiej , gdzie można było obserwować różnorodne doświadczenia.  O pyszne smakołyki prosto z grilla zadbała firma Unilang. Natomiast wielbiciele słodkości mogli miło spędzić czas w kawiarence, gdzie czekały na nich różnego rodzaju wypieki. Jak widać  atrakcji było bardzo wiele i każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Podczas festynu panowała radosna i rodzinna atmosfera , mieliśmy wielu gości z Częstochowy, Rakowa i okolic.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Weryfikacja antyspamowa *