Szkoła Teatru

Dnia 12 listopada 2013 roku w ramach cyklu „Szkoła Teatru” wraz z wychowawcą klasy I a panią Beatą Dąbrowską wybraliśmy się na spektakl teatralny w reżyserii Woody?ego Allena p.t.: „Śmierć”.

Na wstępie zostaliśmy powitani przez Dyrektora Teatru im. Adama Mickiewicza pana Roberta Dorosławskiego, który przybliżył nam tematykę spektaklu.

„Śmierć” to fascynująca opowieść o głównym bohaterze Kleinmanie, który zgubił się w mieście mroku i mgły. Obudzony w nocy miał stać się członkiem Straży Obywatelskiej, gdzie rzucił się w pościg za seryjnym mordercą. Uwikłany w sidła śmierci został niesłusznie oskarżony, po czym po wewnętrznych cierpieniach zmarł.

Spektakl u większości odbiorców wzbudził zainteresowanie, lecz zdania były podzielone.

• Karolina: „Spektakl dość ciekawy, lecz trudny w odbiorze”.
  • Ada: „Godny polecenia”.
  • Piotr: „Ciekawi aktorzy, ciekawe sceny i trzymająca w napięciu atmosfera”.

Po spektaklu wraz z wychowawcą i resztą klasy zrobiliśmy sobie pamiątkowe zdjęcie. Następnie w świetnych nastrojach udaliśmy się do domu.

smierc