Szkolne Koło Turystyki Rowerowej

W dniu 12.10.2013, przy okazji 40 złazu PTTK „Pieczenie ziemniaka”, odbył się pierwszy rajd Szkolnego Koła Turystyki Rowerowej „SZYBKA SZPRYCHA”,pod opieką Grzegorza Basińskiego.

W wycieczce uczestniczyli uczniowie naszego liceum: Julia Barszcz – kl. I a, Damian Orszulak – kl. I b oraz: Karolina Tomala, Krzysztof Ledwan, Łukasz Najman z kl. III b. „Gościnnie” w rajdzie uczestniczył uczeń Społecznego Gimnazjum nr 1 w Częstochowie – Marcin Basiński. Pogoda i humory uczestników wycieczki były znakomite (mimo pewnych trudności technicznych).

Jestem przekonany, że kolejne nasze rowerowe imprezy będą równie udane!

Grzegorz Basiński

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Weryfikacja antyspamowa *