Turniej Chemiczny dla Uczniów Szkół Ponadgimnazjalnych IV edycja

W ramach propagowania chemii, jako nauki ścisłej wyjaśniającej i charakteryzującej procesy zachodzące w otaczającym nas środowisku, po raz 4 zorganizowano turniej chemiczny dla uczniów  zainteresowanych tą dyscypliną naukową.  W  I etapie, który odbył się na terenie szkół macierzystych, wzięło udział 112 uczestników. Do drugiego etapu zakwalifikowały się 44 osoby z 14 szkół: Częstochowy, Lublińca, Myszkowa, Kamienicy Polskiej, Radomska i Koniecpola.

12.01.2018 roku w VI Liceum Ogólnokształcącym odbył się II etap IV Turnieju Chemicznego dla Uczniów Szkół Ponadgimnazjalnych.

            Organizatorami turnieju są dr Krystyna Giełzak Koćwin, dr Violetta Gaudyn-Borowska, mgr Katarzyna Serdiuk w jednostce Wydziału Matematyczno – Przyrodniczego Akademii Jana Długosza w Częstochowie oraz mgr Adam Makówka nauczyciel VI LO im. Jarosława Dąbrowskiego w Częstochowie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Weryfikacja antyspamowa *