TURNIEJE CHEMICZNE EDYCJA 2019/2020 ZAKOŃCZONE

Ze względu na stan epidemii i przedłużające się zawieszenie zajęć dydaktycznych oraz wszelkich imprez i wydarzeń organizowanych na terenie Uniwersytetu Humanistyczno-Przyrodniczego im. J. Długosza w Częstochowie Komitet Organizacyjny VII Międzywojewódzkiego Turnieju Chemicznego dla Uczniów Szkół Podstawowych oraz VI Turnieju Chemicznego dla Uczniów Szkół Ponadpodstawowych podjął decyzję o zakończeniu tegorocznej edycji Turniejów, nieorganizowaniu III etapu Turnieju dla Uczniów Szkół Podstawowych i zakończeniu edycji 2019/2020 na II etapie oraz rezygnacji z uroczystego zakończenia.

WYNIKI EDYCJA 2019/2020

VI Turniej Chemiczny dla Uczniów Szkół Ponadpodstawowych

Laureaci:

I miejsce Katarzyna Przech I Społeczne LO im. Z. Herberta w Częstochowie

II miejsce Paulina Rychlik LO im. M. Skłodowskiej-Curie w Koziegłowach

III miejsce Adriana Cyran Katolickiego LO w Częstochowie

III miejsce Jakub Borowicz , IX LO im. C. K. Norwida w Częstochowie

V miejsce Marcel Walentek IV LO im. S. Staszica w Sosnowcu

VI miejsce Natalia Czerwik IX LO im. C. K. Norwida w Częstochowie

VI miejsce Mateusz Kowalik ZS im. H. Sienkiewicza w Pajęcznie

 

Finaliści:

Bartosz Beśka ZS im. H. Sienkiewicza w Pajęcznie

Maciej Dronka IV LO im. S. Staszica w Sosnowcu

Natalia Jaworska I LO im. W. Łukasińskiego w Dąbrowie Górniczej

Kamila Klimek IV LO im. S. Staszica w Sosnowcu

Artur Łapaj II LO im. H. Malczewskiej w Zawierciu

 

VII Międzywojewódzki Turniej Chemiczny dla Uczniów Szkół Podstawowych

Laureaci:

I miejsce Agnieszka Nocuń Zespół Szkolno-Przedszkolny w Janowie

II miejsce Klaudia Kucharska Szkoła Podstawowa nr 2 w Radomsku    

III miejsce Mateusz  Sadowski Szkoła Podstawowa w Kamyku  

IV miejsce Bartosz Bielawski Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 5 w Myszkowie

V miejsce Amelia Postawa Społeczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Częstochowie

 

Finaliści:

Jakub Bączyński Prywatna Szkoła Podstawowa Sokrates w Częstochowie    

Paulina Białas Publiczna Szkoła Podstawowa im. Matki Zofii Szulc w Częstochowie  

Karolina Grabowska Zespół Szkolno-Przedszkolny w Janowie

Karolina Kołodziejczyk Szkoła Podstawowa nr 38 w Częstochowie      

Natalia Ochmańska Szkoła Podstawowa nr 3 w Kłobucku

Maja Stelmach Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 5 w Myszkowie

Magdalena Tałaj Szkoła Podstawowa nr 50 w Częstochowie   

 

Nagrody rzeczowe i dyplomy zostaną przekazane w terminie późniejszym

                                                                                         Komitet organizacyjny Turniejów

                                                                                                 Krystyna Giełzak-Koćwin

      Adam Makówka

   Katarzyna Serdiuk

 Przemysław Siemion

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Weryfikacja antyspamowa *