UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2019/2020 W VI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCYM IM. J. DĄBROWSKIEGO

W dniu 2 września w murach naszego liceum odbyło się uroczyste Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2019/2020. W trakcie przemówienia Pan Dyrektor Tadeusz Kałużny przywitał nowych uczniów i przedstawił im wychowawców. „Przez trudy do gwiazd”-to właśnie te słowa zawierały przesłanie,które od pierwszego dnia zajęć będzie towarzyszyć naszym uczniom. Trzeba bowiem wiele pracować,aby osiągnąć obrany cel.Jednak dzięki systematycznej pracy jest to możliwe.Witamy Was serdecznie w naszej szkole i życzymy Wam wielu sukcesów,sił do ciężkiej pracy i możliwości rozwijania swoich pasji!!!Niech każdy z Was odnajdzie swoje miejsce w „Dąbrowskim”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Weryfikacja antyspamowa *