Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego

CZAS DO SZKOŁY!

„Nauka to pokarm dla rozumu”- Lew Tołstoj

4 września 2017 r. odbył się uroczysty apel z okazji rozpoczęcia roku szkolnego 2017/2018. W apelu wzięli udział uczniowie naszego liceum, grono pedagogiczne i pracownicy szkoły .  Pan Dyrektor Tadeusz Kałużny w trakcie swego wystąpienia mówił o systematycznej pracy i wytrwałym dążeniu do obranego celu oraz  motywował uczniów do uzyskiwania  bardzo dobrych wyników w nauce.  Magda Michalak-uczennica klasy trzeciej zaśpiewała dla wszystkich piosenkę zespołu Dwa Plus Jeden pod tytułem „Iść w stronę słońca”.

Na koniec należy przytoczyć słowa Seneki, że „Nie dla szkoły, lecz dla życia się uczymy”.

Powodzenia w nowym roku szkolnym!

IMG_4489 — kopia

IMG_4494IMG_4490

IMG_4499 — kopia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Weryfikacja antyspamowa *