UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE KLASY III

28 kwietnia pożegnaliśmy uroczystą akademią tegorocznych maturzystów. Był to szczególny dzień dla uczniów, którzy właśnie zakończyli kolejny etap swojego życia – ukończyli szkołę średnią.

Dyrektor szkoły, Tadeusz Kałużny, po oficjalnym rozpoczęciu uroczystości, przekazał nagrody książkowe i wyróżnienia dla uczniów wykazujących się szczególnymi osiągnięciami.Karolina Bednarz otrzymała jako jedyna świadectwo z wyróżnieniem oraz nagrodę książkową za wzorowe zachowanie i średnią ocen 5.1.Natomiast Anna Krakowiecka została nagrodzona książką i dyplomem za wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Biologicznym. Przyznano także- tak jak w każdym roku szkolnym-„ Jareczki”. To właśnie te nagrody przyznawane są przez nauczycieli wybranym przez nich największym indywidualnościom wśród uczniów klasy III. Uczniem Prymusem została wspomniana już Karolina Bednarz, Uczniem Społecznikiem -Karina Niemczyk, Sportowcem –
-Katarzyna Duda, a Ikoną Mody –Julia Żak.
„Z pewnością był to dzień szczególny, pełen wrażeń i wspomnień”przekonywała w swoim przemówieniu Klaudia Trąbska z klasy III. I my mamy nadzieję, że zapadnie on na długo w pamięci tegorocznych absolwentów. Może po latach z „łezką w oku” wspomną tych, którzy tu zostali: troskliwych nauczycieli, młodszych kolegów i koleżanki. Przecież to tutaj zrodziły się wielkie odkrycia, emocje, przyjaźnie i wspaniałe uczucia. To, co do niedawna było obce i nieznane – stawało się zrozumiale, przyjazne.
Część oficjalną przygotowali uczniowie II klasy, a program artystyczny
w oparciu o tragifarsę pt. ”Pożądanie w cieniu pokrywki„ autorstwa Jacka Getnera przedstawiła młodzież z koła dramatycznego RE-BE-KA pod opieką Beaty Dąbrowskiej i Anny Kolczarek.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Weryfikacja antyspamowa *