Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego 2016/17 w VI Liceum Ogólnokształcącym im. J. Dąbrowskiego

Szczęście jest we mnie

Tymi pięknymi słowami z tekstu piosenki śpiewanej często przez Zbigniewa Wodeckiego w utworze „Moja droga”, rozpoczęła się dzisiaj w VI Liceum uroczystość zakończenia roku szkolnego 2016/17. Z dumą przekazane zostały przez p. Dyrektora Tadeusza Kałużnego świadectwa z wysoką średnią ocen tzw. Świadectwa z paskiem dla: Agaty Dąbrowskiej, Katarzyny Ilcewicz, Martyny Majczak. Wypłynęły również gorące podziękowania dla uczniów szkoły za zaangażowanie i wkład pracy w działalność wolontaryjną, teatralną, samorządową, sportową. Całość ubarwiona została autorskim przedstawieniem pt. „Siedem całkiem normalnych sposobów na szczęśliwe wakacje” zrealizowanym przez p. Lenę Kampkę wraz z uczniami. Współautorzy w składzie: Monika Bilonowicz, Agata Dąbrowska, Klaudia Odulińska, Konrad Gradzik, Jakub Kraszewski, Mateusz Starczewski, Krzysztof Trojan wykazali się brawurową grą aktorsko- muzyczną, która dostarczyła nam wszystkim radosnych przeżyć. Wszystkiemu przyglądał się dzisiaj i przysłuchiwał nasz Gość Honorowy Marcin Maranda Radny Miasta Częstochowy.

To było miłe, przyjacielskie spotkanie.

Wszystkim życzymy udanych, a przede wszystkim BEZPIECZNYCH wakacji. Do zobaczenia we wrześniu 🙂

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Weryfikacja antyspamowa *