UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO !

CZAS NA WAKACJE!

22 czerwca2018 r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego.  Oficjalna część akademii rozpoczęła się wprowadzeniem sztandaru szkoły, a następnie Pan Dyrektor Tadeusz Kałużny  w wygłoszonym przemówieniu dziękował wszystkim za cały rok rzetelnej pracy i życzył uczniom bezpiecznych wakacji. Dyrektor nagrodził również uczniów, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce. Uczennice wyróżniające się to: Alicja Piecuch, Klaudia Wośko, Julita Sobieraj, Andżelika Popczyk oraz Julia Rogacz. W trakcie części artystycznej mogliśmy wysłuchać utworu pod tytułem „Znak” Ewy Farny w wykonaniu Wiktorii Paryż. Całość uroczystości poprowadzili: Wiktoria Madalińska i Adrian Stefański. ŻYCZYMY WSZYSTKIM UDANYCH WAKACJI!!!

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Weryfikacja antyspamowa *