Uroczystość Dnia Edukacji Narodowej w Dąbrowskim

     Nauczyciel to ktoś bardzo wyjątkowy,

Kto potrafi wykorzystać swoją pomysłowość,

dobroć i dociekliwy umysł do wypracowania

rzadkiej umiejętności

zachęcania innych do myślenia, marzenia,

poznawania, próbowania, działania!

M (B. Conklin)

Z wielką przyjemnością Nauczyciele i Uczniowie spędzili dzień Edukacji Narodowej wspólnie. Obejrzeliśmy widowisko słowno- muzyczne, podczas, którego tradycyjnie nagrodzeni zostali wybrani przez społeczność szkolną, nauczyciele.

W tym roku szkolnym symboliczne statuetki” Jarosławy 2016″ otrzymali:

„Złoty Wykładowca” –  mgr Agnieszka Świerczyńska

„Kosiarz Roku”- mgr Janina Strzyżewska

„Bateria Roku” –  mgr Lena Kampka

„Skarb Szkolny” – mgr Aneta Szczepańska

Nagrodzonym za szczególne osiągnięcia dydaktyczno- wychowawcze nauczycielom, gratulujemy 🙂 Wspólne przebywanie uczniów i nauczycieli skłania do realizacji widowisk pięknych, a także wesołych 🙂 Do realizacji takich widowisk przyczynili się w dniu Święta Nauczyciela, uczniowie:

Emilia Stęplewska kl. 2a, Natalia Grzywińska kl. 3a, Karolina Jaśkiewicz kl. 3a, Julia Żak kl. 3a, Jakub Ilczuk kl. 3a, Anna Krakowiecka kl.3a, Karolina Bednarz kl. 3a, Dawid Jakubowski kl. 2a, Filip Prysak kl. 2a, Mateusz Starczewski kl. 2a, Wiktor Śmigielski kl. 2a, Monika Bilonowicz kl. 2a, Jakub Kraszewski kl. 2a,Konrad Gradzik kl. 1a, Agata Dąbrowska kl.2a, Kasia Ilcewicz kl. 2a, Michał Całusiński kl. 1a, Weronika Kołodziej kl. 1a, Martika Kułaga kl. 1a, Jennifer Orlikowska kl. 1a, we współpracy z nauczycielami: Leną Kampka, Agatą Filejską, Anną Zasadą.

Zapraszamy do krótkiej fotorelacji z naszego widowiska 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Weryfikacja antyspamowa *