Wizyta w Szkole Stowarzyszonej UNESCO w Zabrzu

28 marca 2014 r. uczennice kl. 2a wraz z p. Magdaleną Rataj wzięły udział w uroczystości 35-lecia działalności II LO w Zabrzu w projekcie Szkół Stowarzyszonych UNESCO.  W imprezie uczestniczyła także Koordynator projektu z Polskiego Komitetu ds. UNESCO p. M. Belina-Brzozowska oraz przedstawiciele innych Szkół Stowarzyszonych z województwa śląskiego.

Podczas uroczystości odsłonięto tablicę pamiątkową oraz zaprezentowano działalność II LO jako Szkoły Stowarzyszonej UNESCO. Młodzież brała udział w warsztatach dramowych, a wszyscy zaproszeni goście mieli okazję zwiedzić miasto i Zabytkową Kopalnię Węgla Kamiennego „Guido”.

Mamy nadzieję, że nasza wizyta będzie początkiem współpracy między śląskimi Szkołami Stowarzyszonymi UNESCO.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Weryfikacja antyspamowa *