Z WIZYTĄ W ZESPOLE SZKÓŁ IM.H.SIENKIEWICZA W KONOPISKACH

W maju aktorzy ze Szkolnego Koła Dramatycznego Re-Be-Ka oraz grupa młodych chemików wraz z opiekunkami wybrała się na spotkanie z gimnazjalistami do Konopisk. Dzięki życzliwości Dyrekcji uczniowie z Re-Be-Ki mogli zaprezentować spektakl  w oparciu o komedię Jacka Getnera pod tytułem Pożądanie w cieniu pokrywki. Oprócz spektaklu obejrzeliśmy wspólnie z naszymi młodszymi kolegami komiks związany z profilaktyką uzależnień, który został wyróżniony w Ogólnopolskim Konkursie: Wolność- Kocham i rozumiem.  Następnie odbyła się prezentacja przybliżająca pracę uczniów w trakcie  zajęć  biologii i chemii. Gimnazjaliści zapoznali  się również z ofertą edukacyjną naszego liceum na nowy rok szkolny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Weryfikacja antyspamowa *