Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie dla Szkół Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych WOLNOŚĆ- KOCHAM I ROZUMIEM

Z radością informujemy, że uczniowie VI Liceum Ogólnokształcącego im. Jarosława Dąbrowskiego w Częstochowie z koła humanistycznego SZUFLANDIA otrzymali wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie dla Szkół Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych  WOLNOŚĆ- KOCHAM I ROZUMIEM organizowanym przez Publiczne Gimnazjum nr 5 w Opolu. Konkurs polegał na opracowaniu komiksu za pomocą grafiki komputerowej w programie Prisma.

Przedsięwzięcie było organizowane pod patronatem  merytorycznym Amnesty International, „Głosu Nauczycielskiego” oraz Fundacji Chrześcijańskiej „Znak” , a w jury zasiadali Najlepsi z Najlepszych – Nauczyciele wybierani w corocznie organizowanym przez Ministerstwo Edukacji Narodowej konkursie Nauczyciel Roku.

Prezentacja – kliknij i zobacz!

Dyplom

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Weryfikacja antyspamowa *