XI Dni Rodziny w VI Liceum Ogólnokształcącym im. J. Dąbrowskiego

12.06.2018 roku VI Liceum Ogólnokształcące im. J. Dąbrowskiego wraz z Fundacją Oczami Brata zorganizowało XI Częstochowskie Dni Rodzin pod hasłem: „Ja i moja Rodzina”. Obchody miały miejsce w budynku VI Liceum, a osobami odpowiedzialnymi za to przedsięwzięcie były p. Aneta Szczepańska, p. Beata Dąbrowska i p. Paulina Ziembacz.

Dni Rodziny stanowiły doskonałą okazję do uświadomienia uczestnikom faktu, że Rodzina jest najważniejszą wartością, a dom to nie tylko ściany, lecz osoby, które go tworzą.

W ramach obchodów święta Rodziny wspólnie z uczestnikami zajęć Fundacji, Szkolne Koło Dramatyczne „Re-Be-Ka” zaprezentowało występy artystyczne oraz gry i zabawy pod tytułem „Moje miejsce w Rodzinie”. Całości wydarzenia towarzyszyły animacje oraz zajęcia muzyczno-artystyczne. Mieliśmy również okazję podziwiać prace plastyczne uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 20 w Częstochowie – „Ja i moja rodzina” oraz uczestników pracowni aktywizacji społecznej i zawodowej.

Całość wydarzenia zakończył poczęstunek przygotowany przez uczestników oraz pracowników Fundacji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Weryfikacja antyspamowa *