XIV Turniej Piłki Siatkowej Żeńskich Amatorskich Zespołów Szkół Ponadgimnazjalnych

Dla uczczenia Święta Niepodległości, drużyna Piłki Siatkowej VI Liceum Ogólnokształcącego im. J. Dąbrowskiego w składzie: Karolina Ułamek 3d, Iga Łakoma 3a, Ola Polis 3c, Klaudia Wolska 3a, Karolina Jaśkiewicz 2a, Natalia Stawiarska 3a, Paulina Kowalska 3a, Klaudia Grzelka 2a, Oliwia Grabowska 2a, Anna Siudeja 3a wraz z trenerem Leną Kampką i p.Małgorzatą Banaś wzięła jak co roku udział w XIV Turnieju Piłki Siatkowej Amatorskich Żeńskich Zespołów Szkół Ponadgimnazjalnych miasta Częstochowy.
W wyniku rozegranych tego dnia w gościnnej „Hali Polonia”meczów, nasze Zawodniczki zajęły zaszczytne III miejsce 🙂
Gratulujemy i życzymy dalszych Sukcesów 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Weryfikacja antyspamowa *