ZAKOŃCZENIE PROJEKTU –„ KOCHANE ŻYCIE, JAK CIĘ NIE ZMARNOWAĆ ?” W MRZYGŁODZIE

Koniec roku 2017 zbliża się wielkimi krokami. Czas zatem na podsumowanie projektu-„ Kochane życie, jak Cię nie zmarnować?” , który był współfinansowany przez Fundację „ Przyjaciel z sercem” oraz Fundusz Inicjatyw Obywatelskich. W Mrzygłodzie spotkali się młodzi aktorzy, opiekunowie oraz instruktorzy. Wśród uczestników projektu nie mogło oczywiście zabraknąć Agaty Dąbrowskiej oraz Konrada Gradzika, którzy działają na co dzień w Szkolnym Kole Dramatycznym „ Re-Be-Ka”. Projekt obejmował edukację teatralną, prospołeczną oraz prozdrowotną. W wakacje natomiast odbył się integracyjny wyjazd-Gołdap 2017 podczas, którego nagrywane były filmy o charakterze profilaktycznym, promujące zdrowy styl życia wolny od uzależnień. Agata i Konrad na spotkaniu w Mrzygłodzie otrzymali Certyfikaty i nagrane filmy, w których wcielali się w różne role. Należy dodać, iż filmy zrealizowane podczas wakacji  będą odtwarzane w szkołach w trakcie godzin z wychowawcą i z pewnością lepiej trafią do uczniów oraz dogłębnie ukażą problemy związane z uzależnieniami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Weryfikacja antyspamowa *