ZAKRĘCENI W POMAGANIE

30 października 2017  w Urzędzie Miasta Częstochowa  odbyło się podsumowanie

ZBIÓRKI PLASTIKOWYCH NAKRĘTEK za rok 2016/2017 pod nazwą NAKRĘTKOWA CZĘSTOCHOWA.

Dzięki naszemu zaangażowaniu, już czworo podopiecznych Stowarzyszenia Pomocy  Potrzebującym  ” PODAJ DALEJ” skorzystało z pomocy w zakresie finansowania rehabilitacji. Udział w akcji zakończył się wielkim sukcesem dla naszej szkoły. Zajęliśmy I miejsce na poziomie szkół ponadgimnazjalnych . Nagrodę rzeczową z Dyplomem odebrała koordynatorka zbiórki nakrętek w VI LO im. J. Dąbrowskiego   – Janina Strzyżewska.

W roku szkolnym 2017/ 2018 zbieramy na rehabilitację i leczenie Viktorii z Częstochowy, chorującej na mózgowe porażenie dziecięce. Zapraszamy do wzięcia udziału w akcji.

DSCN1139DSCN1153

DSCN1171DSCN1183

DSCN1184

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Weryfikacja antyspamowa *