ZŁAZ – „MY SIĘ ZIMY NIE BOIMY!” – FINAŁ W DĄBROWSKIM !

8 grudnia 2018 roku 55 uczestników wzięło udział w 28 złazie pod hasłem „My się zimy nie boimy”. Wiele niezapomnianych wrażeń na trasie, wesoła zabawa na mecie, w gościnnym VI LO im. J. Dąbrowskiego w Częstochowie, to efekt przedpołudniowego relaksu członków kół i klubów SKKT PTTK z Częstochowy. Drużyny do celu dotarły dzięki przewodnikom, działaczom Klubu Turystycznego EGZOTYK, funkcjonującego przy naszej szkole. Wśród wielu atrakcji, powodzeniem cieszyły się konkursy sprawnościowe oraz  zręcznościowe:  Bieg reniferów,  Zimowa kula – rzut do celu oraz Konkurs pod tytułem „Zimowe  Zgadywanki ”, którego celem było rozwijanie twórczego  myślenia oraz  koncentracji  i uwagi  dzieci i młodzieży  w czasie wspólnej zabawy.  Każdy z uczestników otrzymał  okolicznościową plakietkę, potwierdzenie punktów OTP, gorącą herbatę, coś na ząb oraz los z turystycznej loterii fantowej. Składamy podziękowania Dyrektorowi Tadeuszowi Kałużnemu za gościnność i pomoc w przygotowaniu programu całego przedsięwzięcia oraz Prezesowi RO PTTK za wsparcie finansowe i organizacyjne w czasie imprezy. Należy dodać, że nad sprawnym przebiegiem Złazu czuwali członkowie EGZOTYKA z VI Liceum wraz z opiekunami: p. Janiną Strzyżewską i p. Beatą Dąbrowską.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Weryfikacja antyspamowa *